स्वच्छ, सुन्दर र शान्त त्रियुगा नगरी। समतामूलक – सम्बृद्ध समाज हाम्रो जिम्मेबारी ।। 

न पा मा कार्यरत कर्मचारी तथा पदाधिकारीकाे विवरण

क्र.सं. पद पदाधिकारीको नाम शाखा कोठानं. टेलिफोननं. मोबाइल नं. इमेल
नगर प्रमुख  बलदेव चौधरी नगरपालिका 3   9851175652 adv.baldev@gmail.com
निजी सचिव माया भण्डारी नगर प्रमुख सचिवालय 3   9852835683  
कार्यालय सहयोगी वसन्त खड्का नगर प्रमुख सचिवालय 3   -  
नगर उप-प्रमुख देवीकुमारी चौधरि नगरपालिका 1   9852838025  
निजी सचिव गौरी चौधरी नगर उप-प्रमुख सचिवालय 1   -  
कार्यालय सहयोगी कृष्णाकुमारी काफ्ले नगर उप-प्रमुख सचिवालय 1   -  
प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत लक्ष्मण विक्रम थापा नगरपालिका 12   9852838111 thapa1968@gmail.com
कार्यालय सहयोगी सिर्जना राई प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत सचिवालय 12   -  
सहायक चौथो उमेश घिमिरे सामान्य प्रशासन शाखा 14   9842825928 ghimireu01@gmail.com
१० शाखा अधिकृत (सातौं) दिनेश शिवाकोटी योजना,अनुगमन तथा तथ्यांक २१ 035-420804 9862982015 sambed06@gmail.com
११ सहायकस्तर पाचौं रोनिशा खतिवडा योजना,अनुगमन तथा तथ्यांक २१   9865490734 bidhiguragai@gmail.com
१२ सामाजिक परिचालक उषा दनुवार योजना,अनुगमन तथा तथ्यांक २१   9863002663 ushadanuwar@gmail.com
१३ स.क.अपरेटर ददिप राई योजना,अनुगमन तथा तथ्यांक २१   9847169187 -
१४ कार्यालय सहयोगी सीता कुमारी चौधरी योजना,अनुगमन तथा तथ्यांक २१   9814708442 -
१५ लेखा अधिकृत (सातौं) विनया बस्नेत लेखा शाखा 6   9862964163  
१६ सहायकस्तर पाचौं बाबुराजा प्रजापति लेखा शाखा 6   9852830300 prajapati.gat@gmail.com
१७ कम्प्युटर अपरेटर सन्तोष शाह लेखा शाखा 6   9847169143 sahsantoshauh@gmail.com
१८ कम्प्युटर अपरेटर विवश थापा लेखा शाखा 6   9862945884 thapabibash69@gmail.com
१९ कार्यालय सहयोगी भोजराज खड्का लेखा शाखा 6   9842862351 -
२० अधिकृतस्तर सातौं विश्वजित राई सामाजिक विकास शाखा 13   9852831554 bishworai@gmail.com
२१ सहायकस्तर चौथो सुशीला राउत सामाजिक विकास शाखा 13   9852890114 rtsushila22@gmail.com
२२ दोभाषे अम्बिका भट्टराई सामाजिक विकास शाखा 13   9842777706 -
२३ अधिकृतस्तर सातौं राजकुमार खड्का आर्थिक विकास शाखा 23   9852831600 rajkumar.9rkk@gmail.com
२४ सहायक चौथो निर्मला दाहाल आर्थिक विकास शाखा 23   9862800050 social.nirmala@gmail.com
२५ इन्जिनियर सातौं गोपालराज राय पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 15   9842826774 -
२६ इन्जिनियर छैटौं निर्मलकुमार विश्वास चौधरी पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 18   9852835012 nirmalkbc@gmail.com
२७ इन्जिनियर छैटौं रमेश चन्द्र ढुंगाना पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 15   9852838666 -
२८ सव-इन्जिनियर घनश्याम चौधरी पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 16   9852830469  
२९ सव-इन्जिनियर जयशंकर मल्लिक पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 16   9808993274  
३० सव-इन्जिनियर मिलन दनुवार पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 19   9842909344 danuwarmilan7@gmail.com
३१ सव-इन्जिनियर कृष्ण कुमार चौधरी पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 19   9860776625 tharukrishna003@gmail.com
३२ सव-इन्जिनियर रोशन नायक पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 19   9842995132 aryannayak29@gmail.com
३३ सव-इन्जिनियर नवीन चौधरी पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 19   9842576185  
३४ अ.सव-इन्जिनियर भक्तबहादुर दनुवार पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 17   9842916468 -
३५ अ.सव-इन्जिनियर भक्तबहादुर नेपाली पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 17   9842861887  
३६ अ.सव-इन्जिनियर विष्णु तामाङ पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 17   9847169855 bishnutamang222@gmail.com
३७ अ.सव-इन्जिनियर टिकाराम गुरागाईँ पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 18   9842838425 tikaguragain3@gmail.com
३८ अ.सव-इन्जिनियर वसन्तकुमार दनुवार पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 16   9842862933 basanta.danuwar66@gmail.com
३९ अमीन भवनाथ सिग्देल पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 17   9841578565 -
४० अमीन प्रदीप बानिया  पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 17   9842983989 -
४१ खापासटे गीता थापा पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 17   98428838465 -
४२ खापासटे श्रवण चौधरी पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 17   9842965541 -
४३ सहायक चौथो श्रवण कुमार चौधरी पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन 17   9842850527  
४४ सहायक चौथो वेदनाथ ढुंगाना जिन्सी/भण्डार 8,9   9842837375  
४५ सहायक चौथो सुन्दरदेव चौधरी जिन्सी/भण्डार 8,10   9815725182  
४६ सहायक पाँचौं खड्गबहादुर खड्का पञ्जीकरण शाखा 10   9841829400 vital.khadka@gmail.com
४७ MIS Operator लता घिमिरे पञ्जीकरण शाखा 10   9842977482 latag4444@gmail.com
४८ MIS Operator शिरोमणि खतिवडा पञ्जीकरण शाखा 10   9852835078 shiromani.khatiwada@gmail.com
४९ फिल्ड सहायक विमला खड्का पञ्जीकरण शाखा 10   9862401640 binukhadka59@gmail.com
५० वडा सहायक नारायण प्रसाद ढुगाना दर्ता चलानी 0   9842946824  
५१ वडा सहायक अच्युतम काफ्ले दर्ता चलानी 0   9811757436  
५२ सहायक पाँचौं गुरु प्रसाद ढकाल राजश्व शाखा 2   9852835013  
५३ सहायक चौथो फगकुमारी कट्टेल राजश्व शाखा 5   9842902084  
५४ सहायक चौथो वीर बहादुर दनुवार राजश्व शाखा 5   9811748456  
५५ कानूनी परामर्श विज्ञ कृपाराम चौधरि न्यायिक समिति सचिवालय 25   9852830732  
५६ सहायक पाँचौं सन्तोष काफ्ले न्यायिक समिति सचिवालय 25   9842876999 triyugajustice@gmail.com
५७ सहायक चौथो पुष्पराज पोखरेल न्यायिक समिति सचिवालय 25   9842826328 kaflesantosh2@gmail.com
५८ कार्यालय सहयोगी प्रकाश कुमार नेपाली न्यायिक समिति सचिवालय 25   9842947566  
५९ सहायक चौथो अम्बिका प्रसाद धमला आलेप शाखा 13   9852835122  
६० अधिकृतस्तर सातौं एकबहादुर राउत शिक्षा ब्लक बी बोक्से   9842826273  
६१ सहायक चौथो भगवती खतिवडा शिक्षा ब्लक बी बोक्से   9842905285  
६२ कार्यालय सहयोगी नवराज रेग्मी शिक्षा ब्लक बी बोक्से   -  
६३ जनस्वास्थ्‍य अधिकृत किरणकुमार कार्की स्वास्थ्य शाखा ब्लक बी बोक्से   9842824361  
६४ अधिकृत छैटौं अबध नारायण चौधरी स्वास्थ्य शाखा ब्लक बी बोक्से   9852835377  
६५ स.क.अपरेटर कृष्ण प्रसाद खतिवडा स्वास्थ्य शाखा ब्लक बी बोक्से   9842846016  
६६ कार्यालय सहयोगी राजेश मरिक स्वास्थ्य शाखा ब्लक बी बोक्से   -  
६७ अधिकृतस्तर छैटौं इन्द्र नारायण चौधरी पशु स्वास्थय शाखा ब्लक बी बोक्से   9842837163  
६८ सहायक चौथो दिपक शर्मा फुयल पशु स्वास्थय शाखा ब्लक बी बोक्से   9862826788  
६९ सहायक चौथो (प्रा.) दिनेश पोखरेल पशु स्वास्थय शाखा ब्लक बी बोक्से      
७० सहायक चौथो (प्रा.) शशी कार्की पशु स्वास्थय शाखा ब्लक बी बोक्से      
७१ सहायक चौथो (प्रा.) रामसेवक चौधरी पशु स्वास्थय शाखा ब्लक बी बोक्से      
७२ सहायक चौथो (प्रा.) आनन्दकुमार चौधरी पशु स्वास्थय शाखा ब्लक बी बोक्से      
७३ का.स. कुविरमान दनुवार पशु स्वास्थय शाखा ब्लक बी बोक्से      
७४ सहायक पाचौं (प्रा.) प्रमिला दनुवार कृषि विकास शाखा ब्लक बी बोक्से   9842869265  
७५ कृषि प्राविधिक सोमबहादुर दनुवार कृषि विकास शाखा ब्लक बी बोक्से   9842876224  
७६ कृषि प्राविधिक मीनबहादुर थापा कृषि विकास शाखा ब्लक बी बोक्से      
७७ कृषि प्राविधिक सीताराम चौधरी कृषि विकास शाखा ब्लक बी बोक्से      
७८ का.स. रामवती चौधरी कृषि विकास शाखा ब्लक बी बोक्से      
७९ अधिकृतस्तर छैटौं अजन्ता पौडेल भूमि व्यवस्थापन शाखा 23      
८० सहायक चौथो अम्विका चौधरी भूमि व्यवस्थापन शाखा 23      
८१ अधिकृतस्तर छैटौं इ. रुपक तिम्सिना सुचना तथा प्रविधि शाखा 19   9842457680 roopactimcena@gmail.com
८२ हसचा पुजन थापा प्रशासन 14   9842826321  
८३ हसचा प्रेम बहादुर आले प्रशासन 14   9842837243  
८४ हसचा योगेश चौधरी प्रशासन 14   9825793281  
८५ हसचा डम्बर बहादुर श्रेष्ठ प्रशासन 14   9868196711  
८६ हसचा ताराबहादुर राई प्रशासन 14   9842824140  
८७ हसचा श्यामकुमार चौधरी प्रशासन 14   9842947996  
८८ नगर प्रहरी जवान ललिता चौधरी नगर प्रहरी/प्रशासन   9825733227  
८९ नगर प्रहरी जवान वसन्ती चौधरी नगर प्रहरी/प्रशासन   9816733120  
९० नगर प्रहरी जवान निशा श्रेष्ठ नगर प्रहरी/प्रशासन   9814775898  
९१ नगर प्रहरी जवान शान्ता दनुवार नगर प्रहरी/प्रशासन   9814762776  
९२ नगर प्रहरी जवान फुलकुमारी चौधरी नगर प्रहरी/प्रशासन   981679340  
९३ नगर प्रहरी जवान शोभित बोट नगर प्रहरी/प्रशासन   9827715568  
९४ नगर प्रहरी जवान प्रेमकुमार सहनी नगर प्रहरी/प्रशासन   9829751351  
९५ नगर प्रहरी जवान कृष्ण बस्नेत नगर प्रहरी/प्रशासन   9818420331  
९६ नगर प्रहरी जवान पेलमान बिक नगर प्रहरी/प्रशासन   9808424799  
९७ नगर प्रहरी जवान अजय चौधरी नगर प्रहरी/प्रशासन   9815710815  
९८ नगर प्रहरी जवान प्रदीप चौधरी नगर प्रहरी/प्रशासन   981574884  
९९ नगर प्रहरी जवान रविलाल चौधरी नगर प्रहरी/प्रशासन